Funpark Babylon

Ukažme dětem, že pohyb je bezva zábava! Vypusťte Vaše ratolesti do našeho hravého světa, kde si procvičí a rozvinou pohybové dovednosti. Tady jsou opičárny povoleny!

Vstup do prostor Funparku je povolen pouze v ponožkách! 

Na pokladně si můžete zakoupit veselé protiskluzové ponožky s antibakteriální úpravou.

Hlavní atrakce

Ninja aréna

Zahrajte si na ninji a zdolejte všechny překážky! Otestujete svoji rychlost, sílu, mrštnost a koordinaci.

Skluzavky

Kdo by neměl rád oblíbené skluzavky? Je to osvědčená zábava pro všechny, a protože u nás jich máme hned několik vedle sebe, můžete si s kamarády zasoutěžit, kdo bude dole dřív.

Baby herna

Tady najdou prostor pro bezpečné opičárny ty úplně nejmenší opičátka. Kromě skotačení na měkkých herních prvcích si mohou zahrát na prodavačku, zmrzlináře,  doktora nebo třeba květinářku.

Vodopád

Pro děti představuje tato atrakce velkou výzvu při zdolávání jejího vrcholu a odměnou je sklouznutí plnou rychlostí dolů. Tak schválně, kdo vyleze až nahoru?

Jízda městem

Malí nezbedníci se často nemůžou dočkat, až dostanou řidičák. Než se tak stane, mohou si zahrát na malé motoristy na naší dráze v prostředí města.

Střílecí hrad

Tady mohou svést bitvu děti každého věku. Stačí nabít svoje dělo balónky – a do toho!

 

Další atrakce

Svůj oblíbený herní prvek si u nás najde každý – od batolete po teenagera. Kromě výše zmíněných atrakcí mohou děti pro svoji hru využít trampolíny, prolézačky, skluzavky, houpadla, kostky, interaktivní prvky a další zábavné pohybové vychytávky.

Nakupte online a získejte 10% slevu

Nakupte online a získáte 10% slevu

Získejte 10% slevu nákupem v našem eshopu na stránkách Centrum Babylon.

Narozeninové oslavy

Odměňte malé i větší rošťáky super zábavnou oslavou!

Pokud nevíte, kde uspořádat dětem narozeninovou oslavu, na kterou jen tak nezapomenou, rozhodně využijte Funpark Babylon. Postaráme se o výzdobu, občerstvení, dort, malou pozornost pro oslavence, … ale především o skvělou aktivní zábavu! Malí slavitelé si tak narozeninový den báječně užijí a rodiče budou mít po starostech 🙂
Slavit můžete v jedné ze šesti party místností. Každá je jinak tematicky vyzdobena. Oslavu může parta slavitelů strávit v podmořském světě, vesmíru, džungli nebo mezi indiány, dinosaury či lesními vílami.

Novinky ve Funparku

Ceník

 • Děti do 70 cm (do 1 roku) 20 CZK
 • Osoby od 70 cm do 160 cm 290 CZK
 • Osoba od 160 cm 90 CZK
 • Osoby od 70 cm po 18. hodině 160 CZK
 • Osoby od 160 cm po 18. hodině 50 CZK
 • Rodinné vstupné 2+1 (2 dospělí a 1 dítě nad 70 cm) 400 CZK
 • Rodinné vstupné 2+2 (2 dospělí a 2 děti nad 70 cm) 650 CZK
 • Skupiny nad 10 osob (osoby 70-160 cm) 190 CZK
 • Doprovod (od 18 let) pro skupinu dětí nad 10 osob 70 CZK
 • ZTP, ZTP/P dítě 150 CZK
 • ZTP, ZTP/P dospělý 60 CZK
 • Dospělý – doprovod pro ZTP, ZTP/P 90 CZK
 • Akce školy, školky 60 CZK

  PO – PÁ 10:00-12:00 hod. Na každých 10 dětí (7 handicapovaných dětí) má 1 pedagogický doprovod vstup zdarma.

 • Permanentka pro 5 vstupů 1 015 CZK

  platnost 3 měsíce

 • Permanentka pro 10 vstupů 1 885 CZK

  platnost 3 měsíce

Opuštěním prostor Funparku zaniká platnost zaplaceného vstupného a oprávnění ke vstupu, a to bez ohledu na to, zda k opuštění prostor Funparku došlo ještě v době trvání platnosti zaplaceného vstupného.

Kvalitní občerstvení

Při aktivním pohybu a dovádění pořádně vyhládne, a tak je třeba doplnit energii. Zajděte s dětmi do Banana Café a ukažte jim, že dobrá svačinka nemusí být nutně smažený fastfood.

Naše občerstvení nabízí dětem i dospělým velký výběr snacků jako jsou sendviče, hot dogy, tortily a wrapy, ale i výživných jídel v podobě oblíbených těstovin, noků, pizzy a dalších dobrot. Nezapomněli jsme samozřejmě ani na zeleninu.

Děti zahřáté pohybem a hrou se jistě nadšeně zchladí populární kuličkovou zmrzlinou ICE’N’GO či ledovou tříští. Potřebné tekutiny si mohou doplnit i osvěžujícími nápoji od Kubíka. Rodiče si jistě rádi odpočinou třeba u kávičky a dezertu.

Fotogalerie